Nu ai nici un produs în coș
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Caracteristici generale
| Conectivitate | Fara SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Versiune sistem operare | Android 10 |
| Tehnologii | Bluetooth GPS GLONASS Wi-Fi |
| Senzori | Compas Senzor de lumina Accelerometru Giroscop Amprenta |
| Culoare | Argintiu |
| Inaltime | 185 mm |
| Latime | 285 mm |
| Grosime | 5.7 mm |
| Greutate | 575 g |
Procesor
| Producator procesor | Qualcomm |
| Model procesor | Snapdragon 865 Plus |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa | 3.09 GHz 2.42 GHz 1.8 GHz |
| Tehnologie procesor | 7 nm |
| Producator chipset video | Qualcomm |
Afisare
| Diagonala display | 12.4 inch |
| Rezolutie | 1752 x 2800 |
Memorie
| Capacitate memorie | 6 GB |
Stocare
| Capacitate stocare | 128 GB |
| Tip slot memorie | MicroSD |
| Capacitate maxima card de memorie | 1 TB |
Conectivitate
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Wireless | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | USB Tip C |
Acumulator
| Baterie detasabila | Nu |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Capacitate acumulator | 10090 mAh |
Multimedia
| Rezolutie camera principala | 13 Mpx 5 Mpx |
| Rezolutie camera frontala | 8 Mpx |
Pretul produsului include costul de 1 leu aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
| Brand | Samsung |
|---|
Recenzii
Nu există recenzii până acum.