Nu ai nici un produs în coș
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Caracteristici generale
| Conectivitate | Cu SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Versiune sistem operare | Android 10 |
| Tehnologii | Bluetooth GPS 4G GLONASS Wi-Fi |
| Senzori | Compas Senzor de lumina Accelerometru Giroscop Amprenta |
| Continut pachet | 1 x Tableta 1 x Incarcator 1 x Pen |
| Culoare | Bronz |
| Inaltime | 165.3 mm |
| Latime | 253.8 mm |
| Grosime | 6.3 mm |
| Greutate | 500 g |
Procesor
| Producator procesor | Qualcomm |
| Model procesor | Snapdragon 865 Plus |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa | 3.09 GHz 2.42 GHz 1.8 GHz |
| Tehnologie procesor | 7 nm |
| Producator chipset video | Qualcomm |
Afisare
| Diagonala display | 11 inch |
| Rezolutie | 1600 x 2560 |
Memorie
| Capacitate memorie | 6 GB |
Stocare
| Capacitate stocare | 128 GB |
| Tip slot memorie | MicroSD |
| Capacitate maxima card de memorie | 1 TB |
Conectivitate
| Frecventa retea | 4G 2G 3G |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Wireless | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | USB Tip C |
Acumulator
| Baterie detasabila | Nu |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Capacitate acumulator | 8000 mAh |
Multimedia
| Rezolutie camera principala | 13 Mpx 5 Mpx |
| Rezolutie camera frontala | 8 Mpx |
Pretul produsului include costul de 0 lei aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
| Brand | Samsung |
|---|
Recenzii
Nu există recenzii până acum.