Nu ai nici un produs în coș
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Caracteristici generale
| Diagonala display | 189 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | QLED |
| Tehnologie speciala | QuantumDot HDR NEO QLED |
| Claritate imagine | 8K |
| An aparitie | 2021 |
| Culoare | Argintiu |
| Format display | Plat |
Smart TV
| Sistem de operare | Tizen |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix HBO Go |
| Caracteristici cheie | Asistent vocal inteligent Screen Mirroring Inregistrare USB |
| Mirroring | iOS Android |
| Asistent vocal inteligent | Bixby |
| Tip procesor | Neo Quantum Processor 8K |
Caracteristici video
| Rezolutie | 7680 x 4320 |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10+ HLG |
| Tehnologii imagine | Ultra Viewing Angle Adaptive picture Ultimate 8K Dimming Pro 100% Color Volume cu Quantum Dot Direct Full Array Quantum Matrix Technology Pro |
| Functii gaming | Compatibil FreeSync VRR (Variable Refresh Rate) ALLM (Auto Low Latency Mode) HGiG |
| Rata de refresh | 100 Hz |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
Caracteristici audio
| Tehnologii audio | Dolby Digital Plus Multiroom Link Audio Pre-selection Descriptor Adaptive Sound+ OTS+ (AVA) Active Voice Amplifier SpaceFit Sound / Q-Symphony / Bluetooth Audio |
| Sistem audio | 6.2 |
| Putere difuzoare integrate | 80 W |
| Subwoofer integrat | Da |
Conectivitate
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Interfata | 1 x RJ-45 1 x S/PDIF CI+ slot 3 x USB 4 x HDMI 2.1 |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ax |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
Consum energie
| Consum energie electrica / 1000 ore | 308 kWh |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 495 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
Dimensiuni
| Dimensiune cu stand | 320.5 x 1654.8 x 1016.6 mm |
| Dimensiune fara stand | 15.4 x 1654.8 x 945.6 mm |
| Greutate cu stand | 41 Kg |
| Greutate fara stand | 31 Kg |
| Dimensiune cutie | 196 x 1859 x 1134 mm |
| Greutate cutie | 55.7 Kg |
Accesorii
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Sistem montare pe perete
| Compatibilitate VESA | 400 x 400 |
| Brand | Samsung |
|---|
Recenzii
Nu există recenzii până acum.