Nu ai nici un produs în coș
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Caracteristici generale
| Diagonala display | 164 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | OLED |
| Claritate imagine | 4K |
| An aparitie | 2021 |
| Culoare | Argintiu |
| Format display | Plat |
Smart TV
| Sistem de operare | Android |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix HBO Go |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Asistent vocal inteligent Screen Mirroring Ambilight Inregistrare USB |
| Mirroring | iOS Android |
| Asistent vocal inteligent | Google assistant ready |
| Tip procesor | P5 AI Perfect Picture |
| Capacitate stocare | 16 GB |
Caracteristici video
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10+ HLG Dolby Vision |
| Tehnologii imagine | Dolby Vision Micro Dimming Perfect Perfect Natural Motion VRR HDR 10+ Gestionarea culorilor ISF Mod PQ AI Compatibil cu CalMAN 4K 120Hz |
| Functii gaming | Compatibil G-SYNC Compatibil FreeSync VRR (Variable Refresh Rate) ALLM (Auto Low Latency Mode) HGiG |
| Rata de refresh | 100 Hz |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
Caracteristici audio
| Tehnologii audio | Dolby Atmos Sunet AI Mod Noapte Dolby Bass Enhancement Dolby Volume Leveler EQ AI DTS Play-Fi Mimi Sound Personalization |
| Sistem audio | 3.1 |
| Putere difuzoare integrate | 50 W |
| Subwoofer integrat | Da |
| Putere subwoofer | 20 W |
Conectivitate
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Interfata | 1 x Jack 3.5 mm 2 x HDMI 2.0 1 x RJ-45 1 x S/PDIF 3 x USB 3.0 CI+ slot 2 x HDMI 2.1 |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Consum energie
| Consum energie electrica / 1000 ore | 136 kWh |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 117 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.3 W |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
Dimensiuni
| Dimensiune cu stand | 1448.7 x 264.4 x 930.8 mm |
| Dimensiune fara stand | 1448.7 x 47.3 x 829.5 mm |
| Greutate cu stand | 31.6 Kg |
| Greutate fara stand | 23.5 Kg |
| Dimensiune cutie | 1660 x 170 x 1080 mm |
| Greutate cutie | 39.6 Kg |
Accesorii
| Continut pachet | Stand Baterii Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Sistem montare pe perete
| Compatibilitate VESA | 300 x 300 |
| An publicat | 2021 |
|---|---|
| Brand | BySHOP, Philips |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.