Nu ai nici un produs în coș
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Caracteristici generale
| Conectivitate | Cu SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Versiune sistem operare | 12 |
| Tehnologii | Bluetooth GPS GLONASS Wi-Fi 5G |
| Senzori | Senzor amprenta Gyro Accelerometru Lumina ambientala Geomagnetic |
| Functii | Galileo Beidou QZSS |
| Continut pachet | Ghid de initiere rapida 1 x S Pen Tableta USB Cable |
| Culoare | Graphite |
| Inaltime | 208.6 mm |
| Latime | 326.4 mm |
| Grosime | 5.5 mm |
| Greutate | 728 g |
Procesor
| Producator procesor | Qualcomm |
| Model procesor | SM8450 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa | 2.99 GHz 2.4 GHz 1.7 GHz |
Afisare
| Tehnologie display | Super AMOLED |
| Diagonala display | 14.6 inch |
| Rezolutie | 2960 x 1848 |
| Numar culori | 16 M |
Memorie
| Capacitate memorie | 8 GB |
Stocare
| Capacitate stocare | 128 GB |
| Tip slot memorie | Micro SD |
| Capacitate maxima card de memorie | 1 TB |
Conectivitate
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Wireless | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | 1 x USB type C |
Acumulator
| Capacitate acumulator | 11200 mAh |
Multimedia
| Rezolutie camera principala | 13 Mpx 6 Mpx |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Redare video | Mp4 3G2 AVI M4V FLV MKV WEBM 3GP |
| Redare audio | Da |
| Redare imagine | Da |
Pretul produsului include costul de 0 lei aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
| Brand | Samsung |
|---|---|
| An publicat | 2022 |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.