Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
O vizualizare mai extinsa, a unei lumi mai largi
Ecranul lat de 10,5 inchi, completat cu o rama simetrica, care masoara doar 10,2 mm, iti permite sa ramai complet captivat(a) de ceea ce se afla pe ecran. Explorezi fara compromisuri. De la filme epice, pana la continut informativ pentru o activitate pe care o iubesti, Galaxy Tab A8 te invita intr-o lume mai larga, printr-o imagine mai mare si mai buna.
*Imaginea ecranului este simulata in scopuri ilustrative.
Caracteristici generale
| Conectivitate | Fara SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Tehnologii | Bluetooth GPS GLONASS Wi-Fi |
| Senzori | Gyroscope Senzor geomagnetic Hall Sensor Senzor de lumina Acceleratie |
| Functii | Galileo QZSS |
| Continut pachet | 1 x Tableta 1 x incarcator |
| Culoare | Gray |
| Inaltime | 161.9 mm |
| Latime | 246.8 mm |
| Grosime | 6.9 mm |
| Greutate | 508 g |
| Material | Aluminiu |
Procesor
| Producator procesor | Samsung |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa | 2 GHz |
Afisare
| Tehnologie display | TFT |
| Diagonala display | 10.5 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Numar culori | 16 M |
Memorie
| Capacitate memorie | 3 GB |
Stocare
| Capacitate stocare | 32 GB |
| Tip slot memorie | MicroSD (pana la 1 TB) |
| Capacitate maxima card de memorie | 1 TB |
Conectivitate
| Frecventa retea | 2G GSM: GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900 3G UMTS: B1(2100), B2(1900), B4(AWS), B5(850), B8(900) |
| Versiune Bluetooth | V5.0 |
| Wireless | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | 1 x USB 2.0 1 x 3.5 mm audio jack |
Acumulator
| Baterie detasabila | Nu |
| Capacitate acumulator | 7040 mAh |
Multimedia
| Rezolutie camera principala | 8 Mpx |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
| Redare video | Mp4 3G2 AVI M4V FLV MKV WEBM 3GP |
| Redare audio | MP3 FLAC WAV AAC OGG AMR M4A MID XMF IMY RTTTL RTX OTA 3GA AWB OGA MIDI MXMF |
Pretul produsului include costul de 0 lei aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
| Brand | Samsung |
|---|
Recenzii
Nu există recenzii până acum.